Jazyková škola Language-point existovala na bázi individuální výuky od roku 2015, nynější podobu dostala až počátkem roku 2021. Název Language-point odkazuje na fakt, že chceme být místem, kde se jazyk nejen učí, ale kde se s ním i na denní bázi komplexně pracuje, a to nejen skrze překlady nebo tlumočení.

Vybrat si můžete z několika kurzů zaměřených na anglický a španělský jazyk. Pokud nevíte, jaká je pro Vás ideální úroveň, vyzkoušejte naše rozřazovací testy. Fungujeme jako rodinná firma, a výuka se zatím odehrává v jedné, zato moderně vybavené, a zútulněné učebně.

Zastáváme názor, že systematická výuka, při které je jediným materiálem učebnice, je možná přehledná, nikoliv ale dostatečně efektivní. Proto pracujeme s více zdroji materiálů najednou, a to jak s veřejnými, tak vlastními. Více informací o metodice najdete zde.

Znalost jazyků je v dnešním globálním světě důležitá víc, než kdy dřív. Pomáhá v práci, životě, cestování a porozumění. Naším cílem je vypomoci studentům těchto cílů a snů dostáhnout co nejefektivněji a zároveň nejsrozumitelněji. I proto jsou naši klienti ti, kteří vědí, proč se jazyk učí, a na co vydávají svůj čas a energii. My v Language-point se snažíme, aby žádný student nelitovat toho, že se do studia jazyků, ať už z jakýchkoliv důvodů, pustil.

černá labuť